Sumqayıt KOBİM tərəfindən "Lahiyə idarəetmə. Lahiyə müvəffəqiyyətinin ölçülməsi" mövzusunda təlim keçirilib
Sumqayıt KOBİM tərəfindən təlim keçirilib Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) Sumqayıt KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Lahiyə idarəetmə. Lahiyə müvəffəqiyyətinin ölçülməsi" mövzusunda təlim keçirilib. Oktyabrın 27-də təşkil olunan təlimdə Sumqayıt KOBİM-in eksperti tərəfindən layihənin məqsəd və hədəfləri, zaman idarəetməsi və cədvəl, büdcənin idarə olunması, keyfiyyət standartları, müştəri məmnuniyyəti barədə məlumat verilib. Eyni zamanda 5 nəfər iştirakçının olduğu təlimdə komanda performansı, risklərin idarə edilməsi, nəticələrin qiymətləndirilməsi, davamlılıq və inkişaf, müvəffəqiyyət meyarlarının müəyyənləşdirilməsi barədə danışılıb. Sonda iştirakçıların mövzu ilə bağlı sualları cavablandırılıb. Qeyd edək ki, Sumqayıt KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.