Sumqayıt KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Ünsiyyət bacarıqları" mövzusunda təlim keçirilib
Sumqayıt KOBİM tərəfindən təlim keçirilib Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) Sumqayıt KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Ünsiyyət bacarıqları" mövzusunda təlim keçirilib. Noyabrın 25-də təşkil olunan təlimdə Sumqayıt KOBİM-in eksperti tərəfindən ünsiyyətin əsas prinsipləri, effektiv dinləmənin rolu, aydın və təsirli mesaj vermə, bədən dili və qeyri-verbal ünsiyyət, emosional intellekt və empati barədə məlumat verilib. Eyni zamanda 8 nəfər iştirakçının olduğu təlimdə qeyri-müəyyən vəziyyətlərdə ünsiyyət, konfliktlərin idarə edilməsi, ikili və qrup ünsiyyətinin effektivliyi, müqavilə və razılaşmaların aparılması, ünsiyyətin inkişafı və təkmilləşdirilməsi barədə danışılıb. Sonda iştirakçıların mövzu ilə bağlı sualları cavablandırılıb. Qeyd edək ki, Sumqayıt KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.