Sumqayıt KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Ailə biznesinin inkişaf etdirilmə yolları" mövzusunda təlim keçirilib
Sumqayıt KOBİM tərəfindən təlim keçirilib Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) Sumqayıt KOB İnkişaf Mərkəzi (KOBİM) tərəfindən "Ailə biznesinin inkişaf etdirilmə yolları" mövzusunda təlim keçirilib. Noyabrın 21-də təşkil olunan təlimdə Sumqayıt KOBİM-in eksperti tərəfindən ailə dəyərləri və biznesin uyğunlaşdırılması, nəsil dəyişməsi və biznesin davamlılığı, menecment və rəhbərlik bacarıqlarının inkişafı barədə məlumat verilib. Eyni zamanda 8 nəfər iştirakçının olduğu təlimdə ailə daxilində münaqişələrin həlli və ünsiyyətin gücləndirilməsi, innovativ yanaşmaların və texnologiyaların tətbiqi, ailə biznesində maliyyə və risk idarəetməsi barədə danışılıb. Sonda iştirakçıların mövzu ilə bağlı sualları cavablandırılıb. Qeyd edək ki, Sumqayıt KOBİM tərəfindən göstərilən bütün xidmətlər ödənişsizdir.